Zarządzanie wynajmem:

Nasza usługa – zarządzanie najmem – jest skierowana do Właścicieli mieszkań lub domów, którzy ze względu na brak czasu, miejsce zamieszkania lub inne obowiązki nie mogą lub nie są w stanie należycie zająć się swoją nieruchomością.

Dzięki podjęciu odpowiednich kroków z naszej strony mogą je nadal utrzymać, a co więcej – dodatkowo czerpać regularne zyski z wynajmu. Komfortowo i bez zmartwień.

Kto najczęściej korzysta z usługi zarządzania najmem?

 

 

Jak możemy pomóc w obsłudze wynajmu Państwa mieszkania?

W imieniu Właściciela zapewniamy między innymi:

 

 

FAQ - Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale masz pytania?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami. Jeżeli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie, skontaktuj się z nami – jako rzetelny zarządca nieruchomości na zlecenie chętnie wszystko wyjaśnimy.

W JAKIEJ LOKALIZACJI MUSI BYĆ MIESZKANIE, ABY ODDAĆ JE W OBSŁUGĘ?
Obecnie zajmujemy się mieszkaniami, które są zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim, oraz w odległości 20 km od Centrum Gorzowa Wlkp., zatem jest to zarówno obszar miasta jak i sąsiednich gmin.
JAK POWINNO WYGLĄDAĆ MIESZKANIE ODDANE NA WYNAJEM?
Przede wszystkim powinno być bezpieczne w użytkowaniu. Jeżeli chodzi o jakość wykończenia - każde mieszkanie znajdzie swojego najemcę – wszystko zależy od stosunku jakości do ceny. Możemy pomóc w doposażeniu mieszkania w odpowiednie sprzęty, meble, lub wykonać inne prace, które okażą się niezbędne aby sprawnie wynająć Państwa mieszkanie.
CZY DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE?
Obecnie zajmujemy się administrowaniem mieszkaniami na wynajem w Gorzowie Wlkp. i najbliższej okolicy. Dzięki temu bardzo dobrze znamy tutejszy rynek najmu, co pozwala nam działać skutecznie i sprawnie.
JAKIE DOKUMENTY SĄ POTRZEBNE, ABY PRZEKAZAĆ MIESZKANIE DO OBSŁUGI?
Jeżeli chcą Państwo przekazać nam mieszkanie do obsługi, potrzebujemy numer Księgi Wieczystej nieruchomości, zestawienie opłat do Wspólnoty/ Spółdzielni, ostatni rachunek za prąd i gaz oraz umowę o administrowaniem, którą podpiszemy podczas spotkania. Niezbędne jest też pełnomocnictwo, dzięki któremu możemy m.in. zawrzeć umowę najmu mieszkania lub rozliczyć media.
JAKA JEST NASZA ROLA W PRZYPADKU AWARII, NAGŁYCH PROBLEMÓW I ZGŁOSZEŃ OD NAJEMCÓW?
Najemcy są z nami w stałym kontakcie. Jeżeli mają miejsce awarie, to naszą rolą jest szybka reakcja oraz zorganizowanie naprawy. Współpracujemy z hydraulikiem, elektrykiem, serwisem sprzątającym. Wszystkie naprawy wymagające poniesienia kosztów przez Właściciela mieszkania są z Nim konsultowane i wykonane po akceptacji zakresu prac.
CZY ZARZĄDZAMY RÓWNIEŻ BUDYNKAMI, TAK JAK TO ROBIĄ ZARZĄDCY WSPÓLNOT I SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE?
Nie, nasza firma administruje pojedyncze mieszkania przeznaczone na wynajem. Mamy kilka lub kilkanaście mieszkań w budynku pod wynajem, ale administracją kamienicy zajmuje inny administrator. Nasze biuro zarządza najmem pojedynczych mieszkań.

Masz inne pytania? Napisz lub zadzwoń do naszego biura 95 735 07 74!

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Połowa zarządzanych przez nas mieszkań pochodzi z rekomendacji naszych zadowolonych Klientów! To powód do dumy i zadowolenia. Dzięki zarządzaniu najmem możesz zyskać czas i zwiększyć rentowność. Sprawdź nas!