Praca:

KRYSWAL NIERUCHOMOŚCI firma zajmująca się Pośrednictwem w Obrocie Nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku od 1999 roku. W związku z rozwojem biura poszukujemy pracownika:

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI / AGENT DS. NIERUCHOMOŚCI DORADCA D/S NIERUCHOMOŚCI
• Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby dynamicznej, otwartej, zorientowanej na cel, interesującą się rynkiem nieruchomości i z pasją w działaniu!!!

Czym będziesz się zajmować?

Czego oczekujemy od Ciebie?

Dodatkowymi plusami będzie:

 

 

Co dajemy od siebie?

Jeśli szukasz dla siebie miejsca, w którym chcesz realizować się zawodowo. Jeśli dotychczasowa praca w nieruchomościach nie daje Ci finansowej i osobistej satysfakcji. Jeśli zależy Ci na połączeniu życia zawodowego z osobistym i realizacji własnych pomysłów – dołącz do Nas.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Listu Motywacyjnego z CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem:
"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kryswal Nieruchomości dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm."
na maila z dopiskiem w tytule "pośrednik w obrocie nieruchomościami" lub w siedzibie firmy Kryswal Nieruchomości ul. Dworcowa 6/2 Gorzów Wlkp.

… dołącz do NAS KRYSWAL NIERUCHOMOŚCI
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.