O nas:

Biuro KRYSWAL NIERUCHOMOŚCI funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Jego właścicielem jest Krzysztof Sibiński, posiadający zawodową licencję pośrednika (nr 3281) w obrocie nieruchomościami. Zbierane doświadczenie i wiedza przyczyniają się do profesjonalizmu w naszym działaniu. Pracujący dla nas specjaliści, doradzą każdemu kto potrzebuje naszej pomocy.

Zapewniamy kompleksową usługę. Oferujemy zarówno na sprzedaż jak i wynajem mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe oraz apartamenty nad morzem. Proponujemy także oferty komercyjne oraz oferty developerskie. Tak szerokie zróżnicowanie oferty i duża możliwość wyboru, w każdej z wymienionej wyżej kategorii, powoduje że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby większości Klientów – nawet tych najbardziej wymagających.

Prezentowane przez nas nieruchomości na sprzedaż bądź wynajem znajdują się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolicznych terenów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Firma KRYSWAL NIERUCHOMOŚCI ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej.

System Wymiany Ofert Nieruchomości Partner, GorzówW ramach Systemu Wymiany Ofert PARTNER, oferty naszych Klientów reklamowane są w wielu portalach internetowych oraz miesięcznikach regionalnych. Dzięki tej nowoczesnej metodzie promocji nasi klienci zyskują m. in: zwiększenie liczby odbiorców do których dociera oferta, a także skrócenie czasu sprzedaży nieruchomości. SWO PARTNER to sprawna i szybka obsługa oferty naszych Klientów.

 

Zapraszamy do naszego biura i do zapoznania się z naszą ofertą, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Oferowane przez nas nieruchomości z pewością zaspokoją wszystkich,
nawet najbardziej wymagających Klientów.