Kłodawa Dom na sprzedaż

249 000 zł

159,8 m²

1 558 zł/m²

Nieruchomość wyświetlona: 87 razy.

Dom wybudowany na działce o pow. 995 m2. Powierzchnia użytkowa 159,8 m2

Projekt Liguria to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone.
Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania. Dodatkowo przewidziana jest spiżarnia. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki - jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę.

Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba oraz przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Dom wybudowano w technologii murowanej - SILKA.

Media: prąd, gaz, kanalizacja, woda - przy działce.


Serdecznie zapraszam na prezentację.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Krzysztof Sibiński - pośrednik nieruchomości

Zapraszam na prezentację.

Krzysztof Sibiński

Licencjonowany pośrednik, nr licencji 3281

+48 603 709 648krzysztof@kryswal.pl

Zapytaj o szczegóły oferty:

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.