Gorzów Wlkp., Wieprzyce Dom na sprzedaż

375 000 zł

229,8 m²

1 632 zł/m²

Nieruchomość wyświetlona: 10 razy.

Przestronny dom idealny pod działalność (hostel).

Proponujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 169,7 m2, położony na ogrodzonej działce o wielkości 699 m2. Budynek został zbudowany z cegły kratówki w 1990 roku i pokryty dachówką karpiówką. Tynki wewnętrzne są cementowo-wapienne i zostały w 2017 roku pokryte gładziami gipsowymi. Nie szpachlowano tylko trzech pokoi na poddaszu, ponieważ nie było takiej potrzeby. Na podłogach znajdują się posadzka cementowa przygotowana pod położenie paneli, parkietu, terakoty, itp. (na parterze), deska barlinecka (na poddaszu) i terakota. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi 229,8 m2, zaś balkon i taras mają łączną powierzchnię użytkową 20 m2.

W latach 2004-2008 dokonano prac remontowych, instalując okna pcv. Poza tym, wyłożono podłogi parkietem, jak również gruntownie odnowiono łazienkę na parterze i wymieniono urządzenia sanitarne na poddaszu. W tym samym czasie ogrodzono działkę od strony ulicy, wykonano nawierzchnię z betonowej kostki brukowej na podwórku oraz wykonano nowe filary podtrzymujące zadaszenie tarasu i ganku.
Twoja posesja przylega do lasu na całej długości działki, więc kto wie, czy w jesienne poranki nie znajdziesz w pobliżu schowanego pod liściem podgrzybka? Wreszcie poczujesz radość obcowania z naturą, którą masz dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Jest to idealny dom wielopokoleniowy. Każda kondygnacja może służyć jako osobne mieszkanie!

Przyziemie o wielkości 27,98 m2 to doskonałe rozwiązanie dla seniorów. Unikający schodów starsi rodzice mieliby do dyspozycji 2 pokoje, łazienkę i przedpokój z aneksem kuchennym. Wejście do tej części jest osobne – z boku budynku.

Parter o powierzchni 77,61 m2 stanie się Twoim królestwem, w którym będziesz rządzić bez odczucia braku prywatności i z jednoczesną świadomością, że bliscy są tuż obok. W przestrzennym salonie (27,26 m2) znajduje się kominek, który rozświetli wnętrze w jesienny wieczór, gdy wraz z rodziną oddacie się zasłużonemu wypoczynkowi. Kuchnia, połączona z jadalnią rustykalnym przepierzeniem, tworzy sielski klimat, podkreślony wyciągniętymi z sufitu ozdobnymi belkami drewnianymi. Kolejny pokój to doskonałe miejsce pod małżeńską sypialnię.

Użytkowe poddasze o powierzchni 64,15 m2 jest przestrzenią, w której odnajdą się dzieci, nawet gdy w dorosłości postanowią zaznać jeszcze większej intymności. Wystarczy wykonać osobne wejście z boku budynku, by i ta kondygnacja stanowiła odrębną całość.

To jedna z propozycji, ukazująca funkcjonalność projektu tego 7-pokojowego domu. Więcej! Na uwagę zasługuje piwnica o powierzchni 60,06 m2, w której znajdują się warsztat, pralnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz 2 niewielkie składy opału. Do posesji przynależy również wolnostojący garaż na dwa miejsca postojowe, więc nie musisz martwić się o swąd spalin, unoszący się we wnętrzu domu.

Dom idealnie nadaje się również dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą (biuro rachunkowe, itp.). Biuro mogłoby się znajdować w przyziemiu budynku, do którego prowadzi oddzielne wejście.

Dom nadaje się również na hostel dla pracowników sezonowych.

Dom jest ogrzewany z pieca c.o. na paliwo stałe. Również z kotła c.o. pochodzi ciepła woda. Dla wygodnych istnieje jednak możliwość przyłączenia do sieci gazowej, która przebiega w drodze dojazdowej do nieruchomości. Ujęcie wody i kanalizacja są zasilane z sieci miejskiej.
Do posesji prowadzi asfaltowa droga dojazdowa. Najbliższy przystanek tramwajowy (linia nr 1 i nr 2) znajduje się zaledwie kilometr od nieruchomości, liczony jako długość rzeczywista, a nie w linii prostej.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak długo czekałeś na spełnienie marzeń? Nasza oferta to jedyna na rynku odpowiedź na Twoje potrzeby! Nie zwlekaj – tego rodzaju okazja już się nie powtórzy! Umów się z naszym doradcą, by dopytać o szczegóły. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, żebyś świadomie dokonał wyboru!

Marzenia mogą się spełnić tuż po podpisaniu umowy! Idealny dom w zasięgu Twojej ręki! Do tego ciekawa lokalizacja godna pozazdroszczenia!

Wieprzyce to jedna z dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego, o zamieszkaniu w której marzy wielu mieszkańców naszego miasta. Już nie centrum, a mimo to świetne skomunikowanie z śródmieściem dzięki dwóm liniom tramwajowym. Na Wieprzycach znajduje się również stacja kolejowa relacji Kostrzyn – Gorzów, więc ostatecznie znikną problemy z dostaniem się do zatłoczonego pociągu. Ponadto, niedaleko do drogi szybkiego ruchu S3, którą dostaniesz się bezpośrednio na bałtycką plażę. Także wprost stąd dojedziesz trasą krajową do Kostrzyna z przejściem granicznym.

Jednak nie tylko infrastruktura komunikacyjna sprawia, że dzielnica jest przyjazną przestrzenią do życia. O jej charakterze stanowią przede wszystkim ukształtowanie terenu i otaczająca przyroda. To pagórkowata okolica, mocno zalesiona, w części której znajduje się rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy, będący jednym z najcenniejszych tego typu obiektów w Polsce Zachodniej. Wieprzyce są świetną trasą wypadową dla ceniących sobie aktywny wypoczynek. Do dzielnicy przylegają gminy Kłodawa i Bogdaniec, które przyciągają miłośników spacerów, biegaczy, rowerzystów, amatorów nordic walking.

Jeśli się jeszcze zastanawiasz, to pamiętaj, że tego typu oferty nie zdarzają się często!

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Lidia Soszka - pośrednik nieruchomości

Zapraszam na prezentację.

Lidia Soszka

Specjalista sprzedaży nieruchomości

+48 693 269 447 nieruchomosci@kryswal.pl

Zapytaj o szczegóły oferty:

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.