Parzeńsko Dom na sprzedaż

420 000 zł

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający

305,3 m²

1 376 zł/m²

Nieruchomość wyświetlona: 10 razy.

NOWA NIŻSZA CENA!!!

OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! – PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!

DOM PRZY JEZIORZE WŚRÓD LASÓW W MIEJSCOWOŚCI PARZEŃSKO

Parzeńsko to niewielka wieś sołecka, położona w gminie Nowogródek Pomorski, oddalona o 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Malowniczo usytuowana, przy wschodnim brzegu leśnego jeziora o wysokiej czystości wody, wieś przeżywa prężny rozwój, ponieważ coraz więcej osób docenia jej niewątpliwe walory naturalne i turystyczne, budując tutaj domy letniskowe.
Parzeńsko położone jest w otulinie Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Gwarantuje to czystość powietrza i zdrowy mikroklimat. Lasy okalające wioskę tworzą bajkowy nastrój. Natomiast przepiękne, duże, czyste jezioro położone wśród kompleksów leśnych Puszczy Barlineckiej uzupełnia w tym miejscu panoramiczny krajobraz.
We wsi rozwija się infrastruktura rekreacyjna, znajdują się pole biwakowe i urokliwa plaża. Idealne miejsce dla ludzi ceniących piękno i bliskość natury. Obok walorów wypoczynkowych wieś ma też ciekawy rys historyczny – należała do mironickich Cystersów, a do teraz można zwiedzać cmentarz poewangelicki z XIX wieku, na którym zachowało się ponad 100 nagrobków oraz otoczone żywopłotem, niewielkie lapidarium.

Jeszcze się zastanawiasz, ale już wiesz, że właśnie taka przestrzeń byłaby idealna dla Ciebie i Twojej rodziny? Marzysz o działalności w zgodzie z naturą i Twoimi potrzebami, które kierują uwagę ku bogactwu przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie!

Wolno stojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2000 roku, ma 305,3 m2 powierzchni użytkowej i jest położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1.629 m2, wokół której roztacza się życiodajny las z bogactwem chronionej flory i fauny.

To położenie jest absolutnie wyjątkowe! Od frontu dom sąsiaduje z lasem, a od strony tarasu z jeziorem. Czy wyobrażasz sobie lepszą lokalizację? Jeśli planujesz zarobkować, to idealna sytuacja! Wszyscy będą pragnęli wynająć u Ciebie pokój!

Budynek został zbudowany z bloczków gazobetonowych i jest pokryty dachówką zakładkową cementową. Okna są plastikowe, a w łazience drewniane. Tynki wewnętrzne są cementowo-wapienne. Na poddaszu w dwóch pokojach wyłożono ściany regipsami. Na parterze na podłogę położono panele i terakotę, a na poddaszu – deski.

Dom ma siedem pokoi z przestrzennym salonem na parterze, w którym zainstalowano reprezentacyjny kominek. Przy tym kominku Ty, Twoja rodzina i potencjalni goście spędzicie niejeden chłodniejszy letni wieczór. W oddzielnej, doświetlonej kuchni będzie mogli zjeść zebrane w lesie jagody albo grzyby. Tutaj zaznacie prawdziwego wytchnienia i sielankowej radości.

Ogrzewanie jest kominkowe z grawitacyjnym rozprowadzaniem powietrza. Ponadto, na parterze zainstalowano elektryczne ogrzewanie podłogowe. Woda pochodzi z własnego ujęcia, czyli studni głębinowej. Ścieki odprowadzane są do szamba.

Garaż znajduje się w przyziemiu budynku. Do nieruchomości można dojechać drogą gruntową o długości ok. 4 km.
Nie zwlekaj! Umów się na prezentację z wykwalifikowanym przedstawicielem naszego biura! Pamiętaj, że ten wielofunkcyjny dom w magicznej lokalizacji da Ci poczucie wolności i prywatność. Warto, żebyś właśnie tutaj zasadził swoje drzewo!

Kupując, nie płacisz prowizji dla biura!!

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Krzysztof Sibiński - pośrednik nieruchomości

Zapraszam na prezentację.

Krzysztof Sibiński

Licencjonowany pośrednik, nr licencji 3281

+48 603 709 648krzysztof@kryswal.pl

Zapytaj o szczegóły oferty:

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.