Kryswal Nieruchomości

Gorzów Wielkopolski, Centrum - 134 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż - nr 105/6131/oms

34-metrowa przytulna kawalerka w atrakcyjnej cenie.

Mieszanie położone jest w Centrum, dzięki czemu zapewnia mieszkańcom bliski dostęp do punktów usługowo-handlowych. W pobliżu jest wszystko co potrzebne do wygodnego mieszkania.

Nieruchomość znajduje się w niskim bloku z 2009 roku. Budynek jest trzypiętrowy i posiada windę, co zwiększa komfort mieszkania.

Mieszkanie wyjątkowo przytulne. Otwarta przestrzeń, na którą składa się aneks kuchenny z salonem oraz wydzielona funkcjonalna łazienka z prysznicem.

Ściany szpachlowane i malowane, w kuchni pas glazury. Na podłodze panele. Łazienka wyłożona glazurą i terakotą.
Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Mieszkanie umeblowane.

Wnętrze bardzo przyjemne w odbiorze, ciepłe i lekkie. Mieszkanie ustawne, łatwe do rearanżacji. Dzięki dwóm oknom istnieje możliwość wydzielenia sypialni, gdyby była taka potrzeba.

Mieszanie obecnie wynajmowane. Przyszły właściciel może zakupić nieruchomość i przejąć najemców, w celu dalszego wynajmowania lokalu. Idealna nieruchomość pod inwestycję!

Zachęcamy do oględzin. Więcej informacji w biurze pod numerem oferty 3619-19.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.