Kryswal Nieruchomości

Deszczno - 1 200 zł

Lokal na wynajem - nr 421/2301/olw

KAMIENICA DO WYNAJĘCIA - LOKALE UŻYTKOWE

Lokal o pow. ponad 50 m2 położony w ścisłym centrum Deszczna, w odległości 12 km od Gorzowa Wlkp., na parterze kamienicy, bezpośrednio przy drodze głównej

przedmiot oferty stanowią dwa przechodnie pomieszczenia biurowo/usługowe - do własnej aranżacji.

Lokal idealny na wszelkiego rodzaju działalność biurowo-usługową, jak i działalność gastronomiczną.

Poprzednia funkcja i przystosowanie lokalu: Szkoła Nauki Jazdy.

Niskie opłaty eksploatacyjne - łącznie z ogrzewaniem około 400 zł.

Liczne miejsca parkingowe przed budynkiem oraz w podwórzu.
Terem ogrodzony, z dodatkową dużą bramą wjazdową od strony podwórza.

Dostępne na wynajem w tej kamienicy są także lokale;
- na parterze lokal o pow. ok 80m2 po remoncie, składający się z trzech pomieszczeń, zaplecza sanitarnego z wyjściem na podwórze oraz wspólna toaletą w cenie 2000 zł plus kaucja 2000 zł plus opłaty,
- na 1 piętrze - dwa lokale biurwo - usługowe, o pow. około 80 m2, ze wspólnym zapleczem sanitarnym i wspólną toaletą - idealne na działalność kancelarii prawnej, notarialnej czy na gabinety medyczne, jak i inną działalność biurową - cena do uzgodnienia.

Czynsz najmu: 1200 zł brutto + opłaty wg stanów liczników za energie elektryczną i wodę, oraz ogrzewanie -partycypacja z pozostałymi najemcami w kosztach zakupu opału - około 300 zł mc. + kaucja.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.