Kryswal Nieruchomości

Gorzów Wielkopolski, Wieprzyce - 265 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż - nr 1126/2639/oms

MIESZKANIE Z NISKIM CZYNSZEM I OGRÓDKIEM, W SPOKOJNEJ DZIELNICY


Na sprzedaż własnościowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na os. Wieprzyce. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 1980r., który przeszedł kapitalny remont, został w całości ocieplony.

Lokal o powierzchni 37m² z 2 pokojami, oddzielną kuchnią, łazienką oraz korytarzem. W cenie są też 2 piwnice o powierzchni 14,35m2 oraz ogród 300 m² do własnego użytku, a także część ogrodu do wspólnego użytkowania z pozostałymi 4 rodzinami. Całość posesji jest ogrodzona.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego. Koszty utrzymania mieszkania są niskie, cena dla 1 osoby/miesięcznie: czynsz w wysokości 131zł, fundusz remontowy 137zł oraz opłaty eksploatacyjne: gaz i prąd według zużycia.

Mieszkanie wymaga odświeżenia. Zamontowano nowe okna PCV.

Zapraszam na prezentację.


Biuro Kryswal Nieruchomości pobiera wynagrodzenie od Kupujących za wykonane usługi po załatwieniu wszystkich formalnośći i skutecznym doprowadzeniu do transaksji kupna/sprzedaży nieruchomości.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC

Kontakt:
Sonia Młynarczyk
tel: +48 883060887
sonia@kryswal.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 3281

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.