Kryswal Nieruchomości

Baczyna - 630 000 zł

Dom na sprzedaż - nr 531/2639/ods

Na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 94 m2 znajdującego się w Baczynie, blisko Gorzowa Wielkopolskiego.

Dom jest wykończony w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie.

Na powierzchnię składają się: PARTER: wiatrołap, przedpokój, 2 pokoje, salon z wyjściem na ogród z aneksem kuchennym oraz pomieszczenie gospodarcze, PIĘTRO: duży pokój, który obecnie stanowi część rekreacyjną domu, którą można powiększyć o około 14 m ( odsłaniając skosy dachu)

W CENIE CENIE MIESZKANIA WSZYTSKIE WIDOCZNE NA ZDJĘCIU MEBLE, SPRZĘTY AGD ORAZ 2 OSOBOWA SAUNA!

Powierzchnia działki na której stoi dom to 452 m2. Przed domem znajduje się podjazd wyłożony kostką brukową, natomiast z boku została wybudowana drewniana wiata mieszcząca 2 samochody. Pod wiatą dodatkowe wejście do domu. Z tyłu budynku ogród, pomieszczenie gospodarcze oraz taras z kostki brukowej , dodatkowo zamontowane uchwyty na trójkątny żagiel przeciwsłoneczny.

Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Oferta godna polecenia!

Zapraszam na prezentację!

Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC

Kontakt:
Agnieszka Sojka
tel: +48 883007522
agnieszka@kryswal.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 3281

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.